لینک خرید فایل(مود کردن بازی های آندروید)

مود کردن بازی های آندروید/مود کردن بازی های آندروید,هک کردن بازی,زیاد کردن الماس بازی,دور زدن پول بازی,مود کردن,آموزش مود کردن/50416946/nk
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان مود کردن بازی های آندروید آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

*-- پکیج آموزشی مود بازی های اندروید (مهندسی معکوس) --*
! مود حرفه ای با بیش از 4 ساعت فیلم آموزشی !
! ارائه از ناب ترین های آندروید!- توضیحات :

در حال حاضر مبحث مودسازی و یا ویرایش صحیح فایلهای اندرویدی (Apk) در هیچ کجای سایت های ایرانی به چشم نمیخورد ! هر چند بعضی از سایت ها اقدام به فروش محصولات نفوذ به Apk و ویرایش آنها میکنند اما محتوای آنها با آنچه در مطلب درج کرده اند یکسان نیست !،اینبار ناب ترین های آندروید بر آن شده پکیجی شامل 9 ویدیو آموزشی مجزا کاملا فارسی به همراه تمامی ابزارهای مود سازی و ویرایش کامل فایل Apk برای دوستداران این حوزه ساخته و نشر دهد،شما با این پکیج آموزشی قادر خواهید بود در کمترین زمان ممکن فرایند مود بازیها را شروع کنید !

- درباره آموزش های ویدیویی :

این پکیج شامل 9 ویدیو آموزشی است که مدت همه آنها به بیش از 4 ساعت میرسد !،همه ویدیو ها به زبان کاملا فارسی بوده و به ترتیب در پکیج دسته بندی شده اند !

- محتوای این پکیج :

در پکیج تمامی ابزارها و نرم افزارهایی که قرار است با آنها به مود بازیها بپردازید گنجانده شده است و شما همراه ویدیو ها میتوانید با نصب ابزار مودینگ،تمرین و تجربه کسب کنید !،به جرعت میتوان گفت این پکیج هیچ گونه نقصی ندارد و آنچه نیاز است از فرایند مود سازی بدانید قطعا بدون قید و شرط یاد خواهید گرفت !

- چه چیزهایی یاد خواهیم گرفت :

1- طریقه مود سازی بازی ها از 0 تا 100 (به همراه نمایش مود چند بازی ایرانی در ویدیو ها)
2- شیوه بیرون کشیدن محتویات درون Apk و ادیت آنها
3- شخصی سازی یک بازی با استفاده از پیغام " مود شده توسط ... "
4 - نحوه کرک یک آیتم پولی در بازی ها (بدون پرداخت پول آیتم آنلاک شود)
5- شیوه دسترسی به فایل dll و کامپایل صحیح آن
6- نحوه مود بازیها با استفاده از زبان smali (به همراه مثال)
7- چگونگی اکسترکت یک Apk و Compile مجدد آن بدون ارور Jar
8-� آشنایی با ابزارهای مودسازی از 0 تا 100 و توضیحات مختصر هر کدام
9- نصب شبیه ساز اندروید در سیستم ویندوز (به همراه فایل نصبی در پکیج)
10- و بسیاری موارد مفید دیگر که در پکیج از سر خواهید گرفت ...

- با مود کردن میتوان چکار کرد :

شما با استفاده از تکنیک مودینگ میتوانید بازیها را بینهایت (هک)،آنلاک،ویرایش و شخصی سازی کنید ! و آنها را به سادگی برای دیگران به اشتراک بگذارید بدون نیاز به روت دستگاه ها


- سری آموزش های این پکیج :

شما در این پکیج از بخش 1 تا 3 با نحوه مود بازیهای یونیتی که در حال حاضر بیش از 90% بازیها با این موتور ساخته میشوند آشنا میشوید،در بخش 4�با نحوه مود بازیهای غیر از یونیتی که شامل 10% بازیها میشود آشنا خواهید شد !،در بخش 5 نیز با نحوه شخصی سازی بازهای مود شده و درج پیغام اختصاصی " مود شده توسط ... " در اجرای اولیه آنها آشنایی پیدا میکنید (به همراه کدهای لازم و از قبل نوشته شده).لازم به ذکر هست تمامی بخش ها شامل ویدیو آموزشی و با زبان کاملا فارسی (متنی) است !

- بازیهایی که در ویدیو ها شروع به مود میشوند و شما یاد خواهید گرفت :

1- هی تاکسی
2- جنگاور ایرانی
3- آفتابه
4- آمیرزا
5- بقالی
- لازم به ذکر هست برای آموزش دیدن شما و درک بهتر مودسازی،این بازیها در ویدیو ها قید شده اند و پس از آن شما میتوانید روش های مود را بر روی بازیهای خارجی نیز پیاده سازی کنید !

- ملزومات قبل از شروع آموزش و دیدن دوره :

1- داشتن سیستم با حداقل ویندوز 7/8/10
2- دانش کافی برنامه نویسی #C (اگر ندارید میتوانید بازهم ویدیو را مشاهده و درک کنید)
3- تسلط کافی به سیستم ویندوز و پیاده سازی ابزارها
4- داشتن حوصله و وقت کافی برای درک تمامی مطالب درون ویدیوها

- سخن آخر به شما خریداران محترم :

شما بعد از خرید این پکیج و دیدن ویدیو ها با مدت زمان بیش از 4 ساعت میتوانید تسلط کافی بر روی ابزارهای مود سازی پیدا کنید و بیش از 80% بازیها را بدون قید و شرط مود کنید ! !
- سپاس از شما خریداران محترم


با ما ناب ترین باشید
apk-tak.4kia.irمطالب دیگر:
🔍پروژه درباره روسازی راه (خرابيهاي آسفالتي)🔍پروژه درباره تشريح مراحل اصولي طراحي کارخانه و ارزيابي مالي پروژه🔍پروژه کارورزی رشته حسابداری (مراحل حسابداري پيمانكاري)🔍پروژه كارآفريني تحقيقات بازاريابي استان مازندران در صنعت روغنهاي روانكار 🔍پروژه حسابداري درباره حقوق و دستمزد🔍سازمان جهانی کار🔍پروژه درباره بررسي ميزان كاهش آلايندهاي خروجي اگزوز دراثرسرويس و تنظيم موتور خودرو🔍پروژه درباره مدیریت دانش (اقتصاد و مديريت صنعتی)🔍پروژه درباره مواد افزودني در پروژه هاي سد سازي🔍پروژه درباره طراحي خطوط انتقال و ايستگاههاي پمپاژ مربوط به پروژه آبرساني به شهر گناباد🔍پاورپوینت موضوع اختلالات يادگيري زباني🔍پاورپوینت موضوع ارائه شبکه های عصبی🔍پاورپوینت موضوع اعتیاد در بارداری🔍پاورپوینت افت تحصيلي در دانش‌آموزان🔍پاورپوینت بررسی بناهای پیش از اسلام🔍پاورپوینت معرفی نرم افزار WinQSB🔍پاورپوینت پشت گرد(کیفوز پشتی)🔍پاورپوینت تئوری حسابداری مالی (2)🔍پاورپوینت موضوع رفتار سازمانی🔍روش خواندن برگه آزمایش و تفسیر نتایج آزمایش ( بصورت کامل )فایل قابل ویراش بصورت ورد هستش🔍پروژه درباره سير طبيعي پروژه از ابتدا تا مرحله اجرا(پروژه های عمرانی)🔍پروژه درباره روش‌هاي تامين مالي پروژه ها در مديريت طرح‌هاي توسعه🔍پروژه درباره ملاقات با مشتری قبل از طراحی یک پروژه مسکونی🔍پروژه درباره موارد مورد استفاده در پروژه عمران🔍پروژه درباره نقش و مشارکت زنان در پروژه های توسعه سازمانهای غیر دولتی NGO